Wałbrzych – wyrok za uderzenie lekarki

08.10.2019
Kurier MP

W jednej z przychodni w Wałbrzychu w styczniu młoda kobieta wtargnęła do gabinetu lekarskiego i uderzyła dyżurującą lekarkę w twarz. Właśnie uprawomocnił się wyrok – jego odpis przychodnia umieściła na drzwiach gabinetu.

Fot. Agnieszka Sadowska / Agencja Gazeta

Konferencje MP
  • Interna 2026
    Obejrzyj wykłady
    • zapalenie mięśnia sercowego – aktualne wytyczne ESC
    • zapalenie błony śluzowej żołądka
    • przewlekła choroba nerek – osiąganie remisji
    • Treat-to-target (T2T) w chorobach reumatycznych
    • hiperaldosteronizm pierwotny

Napisz do nas

Zadaj pytanie ekspertowi, przyślij ciekawy przypadek, zgłoś absurd, zaproponuj temat dziennikarzom.
Pomóż redagować portal.
Pomóż usprawnić system ochrony zdrowia.