Ministerstwo Zdrowia pracuje nad nowelizacją ustawy o działalności leczniczej, chcąc definitywnie rozstrzygnąć, że publiczne placówki, posiadające kontrakt z NFZ, mogą również świadczyć usługi komercyjnie. Czytaj: leczyć pacjentów za pieniądze. Czy to zwiastun rewolucji, czy ogromnych politycznych kłopotów Konstantego Radziwiłła i jego ekipy?

Fot. Jacek Babiel / Agencja Gazeta