Rząd za siecią, Gowin ze zdaniem odrębnym

21.02.2017
Małgorzata Solecka
Kurier MP

To jest początek naszej kolejnej reformy – stwierdziła premier Beata Szydło po posiedzeniu Rady Ministrów, na którym przyjęto projekt dotyczący utworzenia sieci szpitali. Podczas posiedzenia zdanie odrębne wobec projektu zgłosił wicepremier Jarosław Gowin. Zmiany mają wejść w życie trzy miesiące później, niż zakładał minister zdrowia.

Sala posiedzeń rządu. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Konferencje MP
  • Interna 2026
    Obejrzyj wykłady
    • zapalenie mięśnia sercowego – aktualne wytyczne ESC
    • zapalenie błony śluzowej żołądka
    • przewlekła choroba nerek – osiąganie remisji
    • Treat-to-target (T2T) w chorobach reumatycznych
    • hiperaldosteronizm pierwotny

Napisz do nas

Zadaj pytanie ekspertowi, przyślij ciekawy przypadek, zgłoś absurd, zaproponuj temat dziennikarzom.
Pomóż redagować portal.
Pomóż usprawnić system ochrony zdrowia.