Co dalej z płacą minimalną?

06.05.2016
Małgorzata Solecka
Kurier MP

Związki zawodowe i organizacje pracodawców zwróciły się do premier Beaty Szydło, by rząd uzgodnił swoje stanowisko w sprawie płacy minimalnej dla pracowników ochrony zdrowia. Podczas ostatniego, kwietniowego spotkania Trójstronnego Zespołu ds. Ochrony Zdrowia doszło w tej sprawie do poważnego rozdźwięku między przedstawicielami resortów zdrowia i finansów.


Fot. Franciszek Mazur / Agencja Gazeta

Konferencje MP
  • Interna 2026
    Obejrzyj wykłady
    • zapalenie mięśnia sercowego – aktualne wytyczne ESC
    • zapalenie błony śluzowej żołądka
    • przewlekła choroba nerek – osiąganie remisji
    • Treat-to-target (T2T) w chorobach reumatycznych
    • hiperaldosteronizm pierwotny

Napisz do nas

Zadaj pytanie ekspertowi, przyślij ciekawy przypadek, zgłoś absurd, zaproponuj temat dziennikarzom.
Pomóż redagować portal.
Pomóż usprawnić system ochrony zdrowia.